close
تبلیغات در اینترنت
انجمن زیپ(دانلود نرم افزار .فیلم آموزشی سریال آهنگ...)

انجمن زیپ

سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه مي‌خواستند من با سرافکندگي از پرسپوليس بروم اما آن بالايي نگذاشت و سربلند رفتم، گفت: نتيجه کاري که از اول پايه‌اش روي دروغ، عوام‌فريبي بود، عيان شد.


 علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با راه آهن ضمن بیان مطلب فوق گفت: خود من به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم روزی دوباره به عنوان رقیب مقابل پرسپولیس بایستم. متاسفانه این هم از شانس بد من است. من عاشقانه طرفداران پرسپولیس را دوست دارم و این تیم همیشه تیم محبوب و دوست داشتنی من بوده است.
 
 وی با بیان اینکه بازی سختی برابر پرسپولیس پیش رو دارند، افزود: مطمئنا یکی از آرزوهایم این است که تیم پرطرفدار پرسپولیس همیشه موفق بوده و مردم و هواداران از آن راضی باشند، کسانی که به عشق این تیم روزها را سپری می‌کنند. البته بنا به کار حرفه‌ای امروز سرمربی راه آهن هستم و با تمام توانایی خود سعی می‌کنم فردا بتوانیم به امید خدا مقابل پرسپولیس نتیجه بگیریم و با توجه به تمرینات خوبی داشتیم سربلند زمین مسابقه را ترک کنیم.
 
 سرمربی تیم راه‌آهن در خصوص مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت: مشکل خاصی نیست و امسال و سال قبل کمابیش تیمهای لیگ برتری مشکل مالی داشتند، یکی کمتر، یکی بیشتر و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. البته من به دلیل شرکت در جلسه هیئت مدیره از شما عذرخواهی می‌کنم که امروز دیر آمدم اما باید بگویم تا آخر ماه تمام مشکلات تیم راه آهن حل خواهد شد.
 
 وی اضافه کرد: من باید از بازیکنان تیم راه آهن نیز تشکرکنم که در این مدت خوب کار کردند و با غیرت و تعصب در مسابقات به میدان رفتند. مالکان باشگاه نیز تا به امروز زحمت کشیده و حدود پنج میلیارد و 300 میلیون تومان به تیم تزریق کرده‌اند. متاسفانه چاله، چوله‌های این تیم زیاد هستند و با توجه به این پول هنوز نتوانسته‌ایم مشکلات را پشت سر بگذاریم و مسایل مالی گریبان ما را گرفته است.
 
 دایی همچنین ادامه داد: در این بین بازیکنان و کادرفنی بیشتر از همه ضربه خوردند اما طی صحبتهایی که شد مطمئنا این مشکلات بزودی حل می‌شود. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه وجود چنین آدمهایی که در چنین جایی سرمایه گذاری کنند که شاید سالهای دراز طول بکشد از آن انتفاعی ببرند خیلی ارزشمند است و باید به آنها کمک کرد. ما با هم پای مشکلات ایستاده‌ایم و سعی می‌کنیم راه آهن که سابقه‌ای بیشتر از 70 سال دارد امسال نتایج آبرومندانه‌ای را کسب کند.
 
 سرمربی راه آهن با بیان اینکه تیمش بسیار خوب بازی می‌کند اما متاسفانه در بازیهای اخیر در دقایق آخر تمام این زحمات به هدر می‌رود، افزود: ما تمام نقاط ضعف تیم و طریقه رفع آن را می‌دانیم اما باشگاه باید از ما حمایت کند و در نیم فصل، سه، چهار بازیکن مدنظرمان را جذب کند تا با کمک آنها نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.
 
 وی در این خصوص تصریح کرد: در بازی با نفت و تراکتورسازی روی یک ارسال و در بازی با فجر وشهرداری تبریز هم روی اوت بلند گل خوردیم. ما از اول می‌دانستیم میانگین قدی تیم خصوصا در خط دفاع بلند نیست و اگر یک دفاع جلوزن سرزن و بلند قد داشتیم چنین مشکلاتی پیش نمی‌آمد. در بازی با سایپا هم گلی که خوردیم آفساید بود. گرچه بچه‌های دفاعی ما عملکرد خوبی داشتند و در حملات زمینی و سرعتی خوب و چالاک بودند اما در توپهای بلند مشکل داشتند.
 
  وی در این خصوص ادامه داد: کاری که از همان ابتدا پایه‌اش به دروغ و عوام‌فریبی بود نتیجه‌اش امروز عیان شد. می‌دانید من ناراحت چی هستم؟ من یک سال و نیم در پرسپولیس زحمت کشیدم و امسال می‌توانستم نتیجه این زحمات را بگیرم. من می‌دانستم نقاط ضعف کجاست و چه بازیکنی باید برای تقویت تیم جذب کنم و با این مردم تازه انس گرفته بودم. کسانی که هیچوقت من را تنها نگذاشتند. من دلم برای این مردم می‌سوزد اما آقایان رفتند و دیگر جوابگو نیستند.
 
 دایی با بیان اینکه همان موقع اعلام کرده است که آقایان در حال جذب بازیکن هستند و به اسپانیا و آلمان برای برگزاری اردوهای تیم می‌روند ادامه داد: چیزی که پایه‌اش دروغ و عوامفریبی باشد به جایی نمی‌رسد. حیف این تیم و مردم. من با این مردم بودن برایم معنای دیگری داشت ولی برای سایر افراد با مردم بودن معنای دیگری دارد. متاسفانه وقتی خودمان را به جای خدا به بنده خدا وصل می‌کنیم و نمی دانیم اگر به خدا وصل شویم خودش یکسری چیزهایی به ما می‌دهد که باورمان نمی‌شود این مسائل پیش می‌آید.
 
 سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان ادامه داد: چرا من باید فردا مقابل پرسپولیس قرار بگیرم. من مجبورم به خاطر تعهدی که به راه آهن دارم تیم را با تمام توانایی به میدان بفرستم که موفق شود چرا که به این پیروزی نیاز داریم اما برای چه باشگاهی به این بزرگی با این همه هوادار باید وضعیتش این گونه باشد؟
 
 وی با تاکید بر اینکه امروز می‌فهمم بیراهه نرفتم و راهم درست بود، ادامه داد: آنها هر کاری کردند تا تیم ضربه خورده، من زمین بخورم و با سر پایین از پرسپولیس بروم اما آن بالایی نگذاشت و در نهایت با سربلندی رفتم، در حالی که آنچه لیاقت طرفداران و هواداران این تیم بود نتوانستم انجام دهم و همیشه شرمنده آنان بودم.
 
 سرمربی تیم راه آهن با تاکید بر اینکه متاسفانه یا براساس خواست خدا امروز اتفاقی افتاده که باید مقابل تیمی که خود و هوادارانش را دوست دارد قرار بگیرد در پاسخ به این سئوال که همه منتظر بودند که تقابل تیم دایی را با تیم کاشانی و استیلی ببینند، اظهار داشت: این قیاس درست نیست. آنهایی که اسم بردید را دوست ندارم ببینم چه برسد تقابلی با آنها داشته باشم. برای کسی که ارزش ندارد نباید بگویید تقابل.
 
 وی همچنین تاکید کرد:‌ آقای استیلی همبازی من بوده و خاطرات خوبی با وی دارم اما متاسفانه ایشان راهی که انتخاب کرد درست نبود در حالی که شاید خودش بگوید درست بوده. استیلی همیشه برای من عزیز بوده، برادرانش را دوست دارم و مادرش مانند مادرم است اما با راهی که انتخاب کرد موافق نبودم.
 
 دایی ادامه داد: من با پرسپولیس تقابلی ندارم. هیچ موقع هم منتظر نبودم جلوی پرسپولیس بیایستم و تقابلی با آن داشته باشم.
 
 وی در مورد شایعات بازگشتش به پرسپولیس به عنوان سرمربی یا مشاور خاطرنشان کرد: من امروز سرمربی تیم راه آهن هستم و روی حرفی که می‌زنم می ایستم چه برسد با باشگاهی قرارداد داشته باشم. من با تمام توان در خدمت راه آهن هستم تا روزی که بخواهند اما اگر نخواهند شرایط فرق می‌کند.
 
 دایی در مورد گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس هم تصریح کرد: من نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم اما این را بگویم پرسپولیس تیم بزرگی است که از درون دروازه تا خط فوروارد نفراتی دارد که هر مربی آرزوی داشتن یکی از آنها را دارد.
 
 وی ادامه داد: 90 درصد بازیکنان این تیم یا الان ملی پوش هستند یا بوده‌اند. مثلا آنها در خط حمله رضایی، اولادی و کاظمیان را دارند. کدام مربی دوست ندارد این بازیکنان را داشته باشد؟ در خطر هافبک هم کریمی، زارع، نوری، بادامکی و فشنگچی هم حضور دارند که آرزوی هر مربی داشتن این نفرات است. تا کی می‌خواهیم با الفاظ صحبت و جملات بازی کنیم؟
 
 سرمربی تیم راه آهن در پایان گفت: به نظر من تیم پرسپولیس تیم بزرگی است و نفرات بزرگی دارد. انشاء الله در نیم فصل دوم بتواند حرفهای زیادی داشته باشد و انتظارات هواداران را برآورده کند.
 

+ نوشته شده در چهارشنبه 23 آذر 1390ساعت 16:4 توسط انجمن زیپ | | تعداد بازدید : 296
عناوين آخرين مطالب ارسالي
» دانلود بازی طناب را ببر Cut the Rope HD v2.5.2 اندروید
» حل تمرینات و پروژه های برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++
» دانلود بازی Viber Candy Mania
» نرم افزار امنیتی tenCube WaveSecure Lite v3.01.43 S60v3
» ترفند های بازی کلش اف کلنز
» کتاب حسابداری شرکت ها
» دانلود کتاب SQL server 2012
» از قلب ویندوز خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنید
» ۱۴ دانستنی جالب در مورد اینترنت
» جدید ترین نسخه Avant Browser 2012 Build 190
» عکس
» از کامپيوتر و ويندوز بيشتر بدانید ( آموزش )
» آموزش پایه ای ویژوال بیسیک 6
» مجموعه سوالات مهم کامپيوتری
» دانلود جدیدترین نسخه Google Chrome 25.0.1323.1 Dev
» دانلود کتاب آموزش روش صحیح sql server 2008 فارسی
» دانلود مرورگر فایر فاکس 19 نسخه بتا
» جدول ضرب
» چک کردن اعداد اول
صفحات دیگر